Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
          ..::Bakiye
    $121.3::..

Konu acmadan once okuyun!

Simdilik bir kural belirtmeyecegiz birkac konu acilsin onlara gore belki hazir konu sablonu hazirlarız lutfen konularınızi doğru alt bolumlere acin eğer hic bir alt bolum kategorisinin size uygun olmadığıni düşünuyosaniz anca o zaman buraya acin konunuzu

lvl1
          ..::Bakiye
    $0.1::..
    Arkadaşlar hemen konuya gireyim Archage online da Europe - Kyprosa serverında oynayan yada bu oyunu oynamak isteyen varsa char arıyorsa kendi charımı satıyorum charımın gear skoru 5700 lerde suan ama tasları tam fullenirse 6300 e kdr cıkar hesaplamıstım üzerindeki eşyalar hakkında bilgi vermek gerekirse Full obsidian divine set sadece 2 parçasımı ne eksik pantolon full dolu soketler Legandary katanası var elinde full focus 1 tas eksik diger elinde dagger var t5 ve full critical damage basılı 2 tas eksik ancak bastıgım tasların hepside bi hayli yüksek 50 lolyt ile oturttum onun hariçinde bir kısım para olabilir üzerinde tam hatırlamıyorum charın adı Rhodanthe 55 lvl Daggerspell dir diger skillerinde hepsi 55 lvl hiç bir sıkıntısı yoktur ciddi alıcılar arayabilirler beni yada mesaj atabilirler ciddi alıcıysanız rahatsız edin lütfen sadece silahın parasını alıcam gerisine bir şey almıcam fiyatı (2.000) tl ( Telefon numarası 05070383800 )