Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
          ..::Bakiye
    $70.12::..

7 Yıl Oldu Arkadaşlar

Merhaba,

Arkadaşlar 2012 yılında kuruluşumuzdan beri gerçekten çok yol katettik. Birlikte iyi ve kötü günlerimiz oldu. İlk üyemiz Tuncayı ardından Monsteri, adolfü daha sonra Portakal'ı, Pendant'ı ve şu an sayamadığım yüzlerce arkadaşımızın geldikleri ilk günü daha dün gibi hatırlıyorum. Birlikte gerçekten çok güzel zaman geçirdik, her birine bu topluluğa yapmış oldukları katkıdan, arkadaşlıklarından ve bu kadar iyi insan olduklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu internet sitesinde, özellikle forum bölümünde yüzlerce ve hatta belkide binlerce kişinin emeği var, her birine sonsuz minnettarım.

Siteye yapmış olduğunuz bu katkılara gerçekten çok saygı duyuyorum ve emin olun ben sizin bu emeklerinizin saklanabilmesi için elimden gelenin en iyisini yaptım. Fakat elimden gelen 7 yıldı arkadaşlar. Emin olun elimden gelen her şeyi denedim, oyunla alakalı alakasız on binlerce içerik ürettim, portal kurdum sırf bu siteyi ayakta tutabilmek ve sizin üretmiş olduğunuz o değerli içeriklere erişimi devam ettirebilmek adına. Fakat tüm bu çalışmalarım günlük ziyaretçi sayılarını en fazla 3000'e kadar yükseltti ve artık çok yorgunum daha fazla devam etmek istemiyorum. Eğer sizi hayal kırıklığına uğrattıysam özür dilerim.

Bu siteye benden sonra da benim gibi iyi bakabilecek, değer verecek, insanların emeklerine saygılı olacak ve onları yaşatacak birini arıyorum bu nedenle siteyi satmaya karar verdim.

Trafik Bilgileri
    Sitemiz aylık olarak ortalama 120,000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Günlük ziyaretçi sayımız 2500 ila 3500 arasında değişmektedir. Ziyaretçi sayıları yaz aylarında düşüş gösterirken kış aylarında yükseliş göstermektedir.

Aylık Gelirler
    Sitenin gelirleri AdSense ve aldığımız diğer reklamlara dayanmaktadır. Özellikle seçim döneminde kesinlikle bir partiden reklam gelir.
    Aylık gelirler yılın farklı dönemlerinde farklılık gösterir, yeni yıla doğru 300 TL/ay kadar yükselirken yaz aylarında 200-250TL civarlarına düşebilmektedir.
    Yıllık ortalama baz alınacak olursa 300TL/ay diyebilirim, 30TL kadar bir hosting ödediğimiz için aylık net kazanç 260TL civarlarına denk gelmektedir.

Neler Dahil?
    *- 1421 TL değerinde vBulletin 5 lisansı.
    *- 171 TL site tasarımı lisansları.
    *- aaspot.net alan adı (7 yıllık).
    *- Portalın ve Forumun dosya ve veri tabanları yedeği.
    *- Siteye özel kodlanmış olan eklentiler.
    *- Lisans Transfer ücretleri ve alacağınız hostinge sitenin taşınması.

Neler Dahil Değil
    *- Hosting Dahil Değildir

Backlinkler
    Sitemiz Türkiye'nin ve Dünyanın en kaliteli sitelerinden backlinkler almıştır, bu nedenle google'nin gözünde hayli büyük bir değere sahiptir.
    bartin.edu.tr - Bartin Universitesi
    firat.edu.tr - Firat Universitesi
    linuxfoundation.org - Linux Resmi Sitesi
    anandtech.com - Dunyanin en onemli ve en koklu teknoloji sitesi
    webtekno.com - Turkiye'nin en buyuk teknoloji medyasi
    kaldata.com - Bulgaristanin en buyuk teknoloji medyasi
    gamer.com.tr - Turkiye'nin en buyuk oyun haberleri sitesi
    bolumsonucanavari.com - En buyuk turkce oyun haber sitelerinden biri
    wmaraci.com - Turkiye'nin en buyuk ikinci webmaster platformu
    ragezone.com - Dunyanin en buyuk oyun gelistirme forumu
    gamepedia.com - Oyun Makaleleri
    fxp.co.il - Taylandin en buyuk teknoloji sitesi
    codepen.io - Kaynak kodu paylasim sitesi
    techpowerup.com - GPU-Z, CPU-Z gibi dunyaca unlu yazilimlari yapan sirket
    maxigame.org - Turkiye'nin en buyuk Silkroad Online Fan Sitesi
    extraloob.com - Turkiye'nin ikinci en buyuk Silkroad Online Fan sitesi
    xenforo.com - XENFORO Forum Platformunun resmi web sitesi
    twigur.com - Kore'nin en buyuk Twitter istatistik sitesi
    kontrolkalemi.com - Otomasyon forumu
    drtus.com - TUS portali
    archeagesource.com - Dunyanin en buyuk ArcheAge fan sitesi
    torrent-oyun.com - Turkiye'nin en buyuk torrent oyun sitesi
    fisek.org.tr - Cumhuriyet Insanlari Portreleri
    blendartist.org

Teklif & Detaylar için
    Daha detaylı bilgi almak veya teklif sunmak için bana özel mesaj gönderebilirsiniz. Tekliflerinizi 10.04.2020 tarihine kadar özel mesaj yoluyla bana sunabilirsiniz, eğer bu tarihe kadar en azından lisans maliyeti değerinde (1500 TL) bir teklif gelmez ise, bu tarihten itibaren web sitesi hizmete kapatılacaktır ve sitenin içeriği her ne kadar dışardan erişilemese bile benim arşivimde ben yaşadığım süre boyunca saklanacaktır.

Saygılarımla
    SGA

lvl7
    Nereden
    Türkiye
          ..::Bakiye
    $14.68::..
    Sali gerçekten duygulandım. Koskoca 7 yıl, seni tanıdığım ilk gün, ilk oyunu dün gibi hatırlıyorum. Bu anıları, bu forumu her daim hafızamda tutacağım. O kadar gerekli gereksiz fakat güzel bilgiler saklı ki bu forum içerisinde her biri gerçekten çok değerli. Bizleri unutmadığın için sana minnetarız. Bizde ilk zamanlarda ki gibi trafik oluşturmasak da ara sıra girip buraların kokusunu iliklerimize kadar çekiyorduk. Bu kadar güzel bir platform, bu kadar free, serbest, karışan eden olmayan bir platform daha öncesi ne görüldü ne duyuldu. Hem de bu serbestliğin karşısında %100 sorunsuz bir platform oldu, kimse kimseyi incitmedi, kimse birbirini kırmadı, emir vaki yapmadı. Gerçekten takdire şayan birisin. Ne üzerine kuruldu bu site ve daha sonra forum haline geldi. Gerçekten duygulandım bunları yazarken de.

Bana skype adresini vermiştin o hala geçerli değil mi ? Olur da ara sıra mesaj atmak isterim sana, geri dönüş yapabilirsen, havadan sudan muhabbet edebilirsek ne mutlu bana. Saygılarımı sunuyorum sana Sali.

Bookmarks