Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl1
          ..::Bakiye
    $0.06::..

Prophecy Türk arkadaşlar

Merhaba.
    Yaklaşık 7-8 aydır Archeage oynamaktayım. Öncesinde basit baslangıçlarım olmuştu ancak aktif olarak 7-8 aydır oynuyorum. Tecrübe edindiğim kadarıyla bırakın uyumlu bir guild oluşturmayı, bir arada oynayabilecek bir oyun grubu oluşturmak bile yeterince zor. Ancak yinede, bu konuda bir müddet çaba sarfetmek niyetindeyim.

Yaklaşık 6 k gs ye sahibim ve hali hazırda bir düzenim var. Fresh starttaki eşitlik durumunun yaklaşık 2-3 ay korunabileceğini düşündüğümden prophecyde kalmak daha makul geldi. Rangoranın fresh startında oynama şansım olmuştu ve durum bundan farklı değildi. Hal böyle olunca kurulu bir düzenin fresh starttaki 2 aylık eşitlik durumundan daha iyi olduğunu düşünerek, prophecy serverinde düzenimizi büyütüp genişletebileceğim arkadaşlar aramaya karar verdim.

Herşeyin bir anda olmayacağının bilincinde biryerlere gelmek isteyen, hem materyal-gold farmlamayı, hemde pk seven, öldüğünde yahut başaramadığında, paket-kargo kaybettiginde oyundan-denemekten bıkmayan, uzun soluklu oyun bilincine sahip, öğrendiği yolları vesaire paylaşmaktan çekinmeyen, öğrenmeyi-öğretmeyi seven, oyunun yanında muhabbet arayan, aynı zamanda yanında oynayan insanları tabiri caizse potansiyel amele olarak görmeyen bir mizaca sahibim. Hali hazırda alt karakterlerimin ve birkaç aktif oyuncumun bulunduğu guildi, benim gibi düşünen arkadaşlarla ( var ise ) canlandırmak niyetindeyim. Yeni ve eski oyunculara da açığım.

Yazdıklarımın ötesinde sorunuz olur ise, özel mesajdan dilerlerseniz sorabilirsiniz.
    Okuduğunuz için teşekkür ederim.
    Herkese selamlar , iyi oyunlar.

Prophecy Haranya

lvl2
    $0.22::..
    Kardeşim tam benim kafadasın ama fresh startta başlıcam ben prophecyde oynadım Server cıktıktan 4 ay sonra haberim oldu ona rağmen 1-2 ayda ortalamanın üstünde bi gear yapmıştım (3600 o zamanlar için iyi bi geardı) şimdiki serverda dahada üstüne koyarak tecrübelerimle ki oyun avrupada 2014te cıktığından beri oynadım çok sağlam bi karakter yapmayı planlıyorum şuan için yeni servera yoldaş arıyorum kardeşimle ben varım şuanlık bizim prophecye gelmemizden ziyade senin yeni servere gelmeni ben çok isterim çok keyifli bir oyun çıkaracağımızdan eminim he tabi ordaki bütün düzenini bırakıp baştan başlamak zor gelebilir ama 1 buçuk yıldır açık olan bi Server yerine herkes fresh startta başlamayı ister onuda belirteyim iyi oyunlar

lvl1
    $0.14::..
    0 dan başlamak olarak görme bence orayı çünkü sürekli durmayan bir pvp olacağından 0 dan başlamış hissi yaratmıyor en azından bana göre öyle yeni sw nin ilk zamanlarının zevkinin hiçbir dönem alamadım bu sefer belli sınırlamalar var diye 3-4 ay değilde en az 6 ay falan aynı kıvamda devam edeceğini düşünüyorum

lvl2
    Alıntı yunusgucer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 dan başlamak olarak görme bence orayı çünkü sürekli durmayan bir pvp olacağından 0 dan başlamış hissi yaratmıyor en azından bana göre öyle yeni sw nin ilk zamanlarının zevkinin hiçbir dönem alamadım bu sefer belli sınırlamalar var diye 3-4 ay değilde en az 6 ay falan aynı kıvamda devam edeceğini düşünüyorum
    Aynen rahat 1 yıl gider bu Server

lvl1
    $0.06::..
    Kısıtlı olması, herkesi elbette belirli bir müddet kısıtlayacak ancak 2 li araba ile paket çekip durmak sanırım birtek bana keyifli gelmiyor

lvl2
    Kardeşim para kasmanın bir sürü yolu var bence düşün bunu

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks