Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
          ..::Bakiye
    $70.12::..

FORTNITE Battle Royale - Minimum Sistem Gereksinimleri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
    Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 eşdeğeri DX11 GPU
    2 GBy VRAM
    Core i5 2.8 GHz
    8 GB RAM
    Windows 7/8/10 64-bit

Minimum sistem gereksinimleri:
    Intel HD 4000
    Core i3 2.4 GHz
    4 GB RAM
    Windows 7/8/10 64 bit + Mac OSX Sierra (10.12.6+)

lvl7
    Nereden
    Türkiye
    $14.68::..
    Evet sistemi kötü olanlar için oynanabilir oyun, iyi bir sistem varsa şayet PUBG öneririm, hemde dünyayı sarsan bir oyun.

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    Valla ben PUBG`yi unuttum gitti, bu oyundaki insaat sistemi beni cok etkiledi. Bir haftadir PUBGye girmiyordum bu gun girdim, biri bana sikinca duvar yapmaya calisiyorum Bu saatten sonra PUBG'ye donebilecegimi dusunmuyorum. Ustelik burada cok daha fazla turk oyuncu var ve ucretsiz oldugundan cok daha fazla arkadasim oynuyor bu oyunu.

lvl7
    Nereden
    Türkiye
    Alıntı SGA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben PUBG`yi unuttum gitti, bu oyundaki insaat sistemi beni cok etkiledi. Bir haftadir PUBGye girmiyordum bu gun girdim, biri bana sikinca duvar yapmaya calisiyorum Bu saatten sonra PUBG'ye donebilecegimi dusunmuyorum. Ustelik burada cok daha fazla turk oyuncu var ve ucretsiz oldugundan cok daha fazla arkadasim oynuyor bu oyunu.
    Aynen öyle Salicim Ama ne yazıkki okulda olduğum için PUBG oynamam için elimde sistem yok, iyi bir laptop da yok. Evde oynuyorum ama okulda malesef :( Dolayısıyla bu oyun oynanabilir sonuç itibari ile, yine ne yazık ki vizelerim var ve zaman ayıramam şuan, yaklaşık 3 haftaya oynarım, beraber oynayabiliriz ne dersin ? Bu arada Archeage pvp server açılmış yeni gördüm 3 senedir adam akıllı oynayamıyordum, bari bunu oynayayayım diyorum ama yine sistem yok oynayamıyorum :( Çare yazın çalışmak yada okuldayken paramı kazanmanın yollarını bulmam gerek. Kredi aldığım için sigortalı yerlerde çalışamam, çare biraz bilgisayar başındayken para kazanmak olduğunun kanaatindeyim. Önerilerin nelerdir bana biraz yol göstermeni istiyorum ayrıca

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    1. Şu aralar biraz bende meskülüm ama evet 3 hafta sonra olur
    2. ArcheAge PVP server derken, private servermi yok resmi PVP servermi? - Her ikisindende haberim yok malesef.
    3. İnternetten Para kazanma - Hangi işlerden anladığına bağlı, programlama, tasarım vb. online sunabileceğin bir hizmet var ise eğer, freelançer olarak o hizmeti sunarak iyi bir gelir elde edebilirsin.
    Bir web sitesi veya YouTube kanalı açarakta iyi bir gelir elde etmen mumkun. Örneğin ayıptur söylemesi şu an aaspot bana, giderleri çıkarttığımızda aylık 400 Avro arası kazandırıyor ve bunun tamamı reklam gelirlerinden.

Firma kurmadan gayri resmi ithalatçıda olabilirsin. AliExpress'den al Gittiğidiyorda sat.
    Örneğin Aukey GH-S1 Türkiye fiyatı 140TL, AliExpress fiyatı 35TL, al oradan 35TL'ye sat 100TL'ye. Başka bir örnek ses kartları, AliExpress'te 1.20TL olan ses kartı Türkiye'de 10 TL.
    Çok yakın bir arkadaşım bu işle uğraşıyor ve aylık 200~250TL civarında ek gelir elde ediyor.

lvl7
    Nereden
    Türkiye
    Ben internetten para kazanmam için, internet ortamında küçük büyük fark etmez, gelirim olsun istiyorum. Bana önerebileceğin ne olabilir ki ? Hiçbir vasfım yok bu ortamlarda, düşünüyorum düşünüyorum karar veremiyorum. Tasarım dersleri mi almalıyım, tasarım mı yapmalıyım ? Programlama dersleri mi almalıyım, programlama mı yapmalıyım ? Karar veremedim yardımcı olur musun Salicim ?

Bu arada steamden ekle beni Sali

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    Konu portakal tarafından (14.Mart.2018 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks