Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl2
          ..::Bakiye
    $0.2::..

EU/Prophecy - 4K GS - GÜNDE 1K GOLD GETİRİLİ - ÖLÜ FİYAT

Arkadaşlar uzatmadan özelliklerini resim halinde atacağım ek olarak;karakterin na server'ında 2 apexi hazır karakter bulunmakta bildiğiniz üzere o da aynı karakterle sizde olacak.Şu an 40 gün patronu var 20 güne yakında labor pot buff'ı var
    2'li traktor
    harpoon clipper
    fishing boat
    serverın başında verilen yılbaşı geyiği
    celestial buff var üzerinde gha parçalarının hepsi celestial üstlük ve altlıkta full taş basılı
    silah hemen hemen bloodsekeer nodachi'nin epic ile aynı dps'e sahip temperingi ve taşları çok iyi durumda aşağı fotoğrafını atacağım
    karakteri bende yeni aldım fakat oynayacak adam kalmadığı için bırakıyorum mantıklı ucuz bir fiyata satmayı düşünüyorum
    Karakterin 40 k + 10K(dewy dawnsdrop boot) fishingi bulunmakta 3-4 saat içinde her gün 1 k gold bırakıyor rahat tabi ben oyalanarak yapıyordum elinizin alışması halinde 2 saate inebilir bu durum
    fazla uzatmadan resimlere geçelim karakterin üzerindeki 1k goldluk eşya ve nakit 1k gold'da hediyem olacaktır..

Fiyat 200 lira pazarlık sünnettir ciddi düşünenler burdan ö.m yoluyla ulaşabilirler,alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Karaktere ait fotoğraflar ;
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
    Konu E23 tarafından (01.Haziran.2017 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

lvl2
          ..::Bakiye
    $0.2::..
    günceldirrrrr

Bookmarks