Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl1
          ..::Bakiye
    $0::..

Prophecy sağlam Türk guildi arıyoruz.Oyun bilgimiz vardır.(Açıklama İçeride.)

Merhaba arkadaşlar,

2 kişi tekrardan Prophecy serverında Harani bölgesinde Warborn ırkı olarak oyuna başladık.2 yıl önceden Sirothe serverında oynuyorduk,orda da korsanda bıraktık çarlarımızı oyun hakkında bilgimiz yeterince vardır.Eskilerden çoğu kişi kalmamış yeniden bu server içinde Türk guild yapılanması varsa bizde katılmak isteriz.İngiliz ve İtalyanlar başta olmak üzere bu ülkelerin guildleri bizim insanlarımız gibi değiller,oyunu tryhard bir biçimde oynuyorlar.Bizde hem arkadaşlık hem muhabbet hemde emek verebilicek yani kendi ülkemizin insanlarıyla bu oyunu oynamak istiyoruz.Eğer ki burda böyle bir oluşum yoksa çarlarımızı 50 ye kastığımızda kendimiz Türk guildi kurup düzgün insanlarla beraber keyifli vakit geçirebiliriz. Herkese iyi oyunlar.

lvl1
    Ben oyuna yeni başladım hocam açıkcası oyun hakkımda bir bilgim yok prophecy serverinde oynuyorum bende warborn ırkı karakter açtım eğer varsa guild bende aranıza katılmaktan onur duyarım

lvl1
    Konuya herhangi bir guildden geri dönüş almadım malesef,oyunda kasıyoruz stabil bir şekilde guild kurmaya elverişli olduğumuzda güncel bir konu açıcam.

lvl1
    bende 2 yıl önce oynamıstım inan bildigim herşeyi unuttum baştan Prophecy serverine başladım beraberce oynayabiliriz

lvl1
    $0.04::..
    Bende 2 yıl önce bırakmıştım tekrar başlamayı düşünüyorum. Oyun durumu nasıl oyuncu sayısı falan ve çok değişiklik var mı ?

lvl1
    evt baya bir degisme var yeni gelen yamayla birlikte bambaska birsey oldu

lvl1
    $0.02::..
    merhabalar. henuz item vs dizmediyseniz Nui tarafinda guzel oturmus bir guildimiz var. eski tecrubeli oyuncular ile kurulu. iletisim icin buradan ozel mesaj gonderebilirsin..

Bookmarks