Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl1
          ..::Bakiye
    $0::..

Oyun hakkında bir soru

Beyler iyi günler

Oyunu daha 1-2 gün önce indirdim harika bir oyun genel olarak biliyorum fakat bir soru var aklımda, detaylı şekilde inceleyemedim final haftası geldi malum
    hani bazı online oyunlar olur ve para harcamadan gelişemezsin illa para harcaman gerekir bu da söylediğim tarz bir oyun mu acaba? Tamam böyle güzel bir oyuna illa harcanır ama demek istediğim her boşlukta 'şunu yapmak için marketten bunu alman lazım' falan gibi şeylerden bahsediyorum. Bu olayı açıklarsanız sevinirim.

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    $121.32::..
    Ben oyunu son kez 2015 yılında oynadım, o zaman neredeyse tüm içeriğe tamamen ücretsiz ulaşabiliyordun, fakat para ödememen seni çok yavaşlatıyordu. Patron diye birşey vardı onu alırsan labot puanları hızlı toplanıyor bu sayede çok kolay ilerliyordun.

lvl1
    $0::..
    Cevap için teşekkür ederim. Aradığım cevapta buydu zaten oynamaya başladım gayet iyi oyun yavaştan çözeceğiz artık

lvl8
    Nereden
    Türkiye
    $17.8::..
    Alıntı SGA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oyunu son kez 2015 yılında oynadım, o zaman neredeyse tüm içeriğe tamamen ücretsiz ulaşabiliyordun, fakat para ödememen seni çok yavaşlatıyordu. Patron diye birşey vardı onu alırsan labot puanları hızlı toplanıyor bu sayede çok kolay ilerliyordun.
    Geliyon 2 takılıyon gidiyon nerelerdesin yahu ?

Bookmarks