Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl8
    Nereden
    Türkiye
          ..::Bakiye
    $18.08::..

Unhappy Silkroad Online Hayalim.. Geçmişim, Kaybolan Yıllarım, Geleceğim.

60 cap server açılsın diye hayal ediyorum, şöyle oyuncu kitlesi bol olsun diyorum ama olmayacağını biliyorum en büyük etken açmak yada açmamak değil uzun sürememesinin sebebi oyuncular artık hangi kafayı yaşıyor bilmiyorum ruhsuz serverları oynuyorlar monoton serverları oynuyorlar, insanda biraz geçmişindeki şeyler aklina gelip duygulanması lazım arkadaşlık bağları kurması lazım ama yok bunlarda. Şuan pvp server oynayanlar yada oynamayanlar Silkroad Online oynayanların %70 i ruhsuz bir şekilde oynuyor, geçmişini düşünmeden, insan bi geçmişimi yad edeyim demez mi ya ? Varsa yoksa ortalıkta 110 cap 100 cap var 90 80 de var ama bunlar Vsro files yeter illallah geldi, bıktım Silkroad Online bu Vsro files serverlar yüzünden bitip tükeniyor, ya böyle devam edeceğini mi sanıyorlar bunlar ? Yapın şu 60 cap serverını bot olmasın yapın abi yapın, şu insanların kalplerini temizleyin ya varsa yoksa oyun hırsı başka bir şey yok guild toplulukları başarılar elde etmek için kendilerini bitiriyorlar, o serverdan bu servera oynadıklarıda beş para etmez serverlar, şimdi neyse bundan 5-6 sene önceki serverlarda böyleydi, bitmiyor bu iş para tuzağına döndü, joymaxda oynanmıyor başlı başına dolandırıcılar. Yapın abi şu işi benim tek beklentim bu bilsem bu server kurma işlerini başkaları için değil kendim için kendim o Silkroad havasını o 9-10 sene önceki havayı koklamak için kurarım oynarım, eşe dosta ikram ederim. Hayallerim çok fazla var ama olmuyor işte. Ben geçmişimi özlediğim kadar hiçbir şeyi özlemiyorum, geçmişimin de %80 i Silkroad, her şeyimin içinde bu oyun var benim geçmişimde. Ben ölmeden o 60 cap 70 cap o 80 cap o 90 cap efsanelerini o orjinallikte görmeden ölmek istemiyorum. Yemin ediyorum çok ciddiyim görmeden ölmek istemiyorum. Saygılar..

Bookmarks