Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl1
          ..::Bakiye
    $0::..

the armies of castigant Nasıl Yapılıyor

harıtada gösterdıgı yere gıttım lakın bombos, vıdeolarda burda askerler var onları kesıyoruz, pekı avrupada svsınde nıye hıc bır sey yok??

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    $77.52::..
    Görevi hala yapmadıysan görev yerinin bir resini koyabilirmisin aceba?
    İsmiyle hatırlamam imkansız, heleki çoğu görevleri korede körece yapmıştım zaten.

Eğer mümkünse görev anlatımının da resmini ekle.

lvl2
    $0.24::..
    O bir elite görevidir. Günün belirli saatlerinde spawn olan mobları kesmeniz gerek. Günde 2 kez belli saatlerde spawn oluyorlar diye hatırlıyorum.
    Görevle eş leveldeyseniz uğraşmayın zaten yalnız kesemezsiniz epey güçlü bosslar çıkacak. Onu geçtim zaten spawn olmalarına yakın bir sürü oyuncu bekliyor olacak. 1 dakikaya kalmadan ne varsa temizliyorlar. Sizi raide alırlarsa olur ama almak istemezlerse boş yere beklemiş olursunuz.
    Bence görevi silin gitsin. Zaten öyle ahım şahım bir ödülü yok. Benim gibi takıntılı bir oyuncuysanız, yapılmamış görev kalmasın istiyorsanız tam saatlerini öğrenin 50 level civarında dönüp yapabilirsiniz. Görev kaybolmaz.

lvl1
    $0::..
    Alıntı gungenir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O bir elite görevidir. Günün belirli saatlerinde spawn olan mobları kesmeniz gerek. Günde 2 kez belli saatlerde spawn oluyorlar diye hatırlıyorum.
    Görevle eş leveldeyseniz uğraşmayın zaten yalnız kesemezsiniz epey güçlü bosslar çıkacak. Onu geçtim zaten spawn olmalarına yakın bir sürü oyuncu bekliyor olacak. 1 dakikaya kalmadan ne varsa temizliyorlar. Sizi raide alırlarsa olur ama almak istemezlerse boş yere beklemiş olursunuz.
    Bence görevi silin gitsin. Zaten öyle ahım şahım bir ödülü yok. Benim gibi takıntılı bir oyuncuysanız, yapılmamış görev kalmasın istiyorsanız tam saatlerini öğrenin 50 level civarında dönüp yapabilirsiniz. Görev kaybolmaz.
    Peki bir elit görevi yapmadan öteki gelmiyor degil mi? ve 50 olmak zor mu?

lvl2
    $0.24::..
    Araştırmadım ama o görevin başka bir görevi engellediğini sanmıyorum. O haritada başka elite görevi yok. İlkini bitirince aynı görevi daha fazla mob öldürmeni isteyerek tekrar verecek. Başka yok.
    30 levelden sonra düşman kıtasındaki haritalarda görevleriniz devam edecek. Bol bol pk kurbanı olacaksınız. Peace zamanlarını kollamanız gerek. Yada kenarda köşede saklanarak yapmak da mümkün. Pvp sistemi dolayısıyla yalnız başına görev yapan oyuncuya acıma yok. Onun hariçinde görevlerde zorlukta aynı şekilde levele paralel şekilde devam ediyor. Birkaç haftada 50 olmak pek ala mümkün.

Bookmarks