Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl1
          ..::Bakiye
    $0::..

Taşımacılık - kervan görevi için yardım lazım

Arcum İris Lavaspices - Görevini aldım

Azalea seed 15 addet alıp diktim 10 dakkika içerisinde büyüdü topladım blue salt knife ile dried flowers'e çevirdim 70 addet felan oldu
    Turmeric seed 25 addet aldım 5 saat içinde yetişti topladım 75 addet felan oldu.

bitanede seriifika istedi onuda satıcıdan 50 bakır karşılığında aldım [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

daha sonra Arcum İris te bulunan craft noktasından (1 Qulity ceriificte 50 Dried Flower 60 Turemic) karşılığında Arcum İris Lavaspice craftladım.

Arucum İris Lavaspice direk karakter kuşandı sırtıma bi küfe yükledi karakter yürümekte zorlanıyor.

Falcorth Plains teki Airship alanındaki NPC ile konuşmaya gönderdi beni daha sonra Tigerspine Mountains taki Npc ile konuşmaya gönderdi
    gidip onunlada konuştum

orda bana[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]görevini verdi eşek almam için Falcorth Snowlion Yarn craftlamamı istedi

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'i General Merchant'dan aldım
    Seed Merchant'dan 10 Mushroom Spore aldım
    Livestock Merchant'dan 7 Cosling aldım

Mantarları suladım 2 saat oluşma süresini bekledim topladım blue salt knife ile Mediçinal Powder 'a çevirdim
    Civcivleri (Cosling) 7 sinide yerleştirdim 5 saat bekletti büyüdüler 7 sinide kestim ama tüy vermedi et verdi ! ?

beslemekmi gerekiyodu ?
    5 saat tavukların başında beklememe ramen sadece et aldım
    görevlerde korkulukta vermedi sürekli ektiğim bitkileri hayvanları çalıyolar
    oyuna başlıyalı 2 gün olmadı zar zor gold birikiyor oda ciçektir böcektir saçma şeylere veriyorum
    kervanın bana para kazandırması gerekirken sadece kaybediyorum

sırtımdaki yükte gitmedi heryere onla gidip gelmek zorunda kalıyorum bag'a da çekemiyorum sırtımdakini bu kadar ağır hareket eederken oyundan soğudum.

30 Goose Down nasıl elde edebilirim birisi yardım edebilirmi oyunu silicek noktaya geldim.

benim çözebildiğim kısmı bu 30 Goose down da takıldım yardım gerekiyor

şimdiden teşekkürler

lvl7
    $1.22::..
    krokuluk nasıl verilmedi ? düz alanlara mı ekiyorsun ? korkuluk görevini ilk seviyelerde üstünde bitki resmi olan görevleri yaparak veriyorlar tüy meselesindede ben başka oyuncudan satın almıştım o konuda fikrim yok eşşeği aldığın vakit hızlı hareket edebilirsin

lvl1
    Tüy için Seed Merchant dan berly seed alıp ekmek lzm hasat ettikten sonra blue salt knife ile yem yapılıyor.
    tavukları yemleyince tüylerini kesebiliyoruz.

Dağın başındaydı ekinler ma acin teki cikip calmış oyleki yük oluyor diye
    ekinlerin yanına biraktigim Arcum İris Lavaspices bile çalmış adam görev itemi ne yapıcaksa
    Haranya diye biri çalmış.

Korkuluğu almışım ama dikemiyorum Bunu yapamazsın ücretsiz hesap gibi bişeyler yazıyor ! ?

lvl7
    $1.22::..
    Alıntı Hnoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüy için Seed Merchant dan berly seed alıp ekmek lzm hasat ettikten sonra blue salt knife ile yem yapılıyor.
    tavukları yemleyince tüylerini kesebiliyoruz.

Dağın başındaydı ekinler ma acin teki cikip calmış oyleki yük oluyor diye
    ekinlerin yanına biraktigim Arcum İris Lavaspices bile çalmış adam görev itemi ne yapıcaksa
    Haranya diye biri çalmış.

Korkuluğu almışım ama dikemiyorum Bunu yapamazsın ücretsiz hesap gibi bişeyler yazıyor ! ?
    korkuluk ile diğer oyuncuların ekinlerini ve hayvanlarını telef etmesini önlüyorsunuz ancak korkuluk dikmek için patron(premium) gerekiyor ne yazık ki :(

lvl7
    Nereden
    I'm Free
    $4.86::..
    Trion free oyuncularıda düsünmüs Apex ile patron statüsü alabiliyoruz 2 Apex ile ama emek harcaman lazım bizim serverde 100-120 gold arası 1 apex

lvl1
    Taşımacılık Hizmetlerinde Bilinmeyenler
    Her sektör kendi alanında memnuniyet elde edebilecek hizmetler ortaya çıkarabilmek için çalışmalarında doğru planlamalar yapmak için emek harcamaktadır. Seray trans bu bilinçle taşımacılık sektöründe memnuniyet oluşturacak çalışmalar oluşturmakta, piyasa da verilen her hizmette açık kapı bırakmadan sorunsuz ve kaliteli taşımacılık hizmetleri vermektedir.
    Uluslar arası [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], nakliye ve parsiyel taşımacılık hizmetleri ticari alanda genişleyeni birçok firma için doğal bir hizmet ihtiyacı olarak ortaya çıkmakta, verilen hizmetlerde elde edilen kalite, firmalara da başarı olarak geri dönebilmektedir. Komşu ülkeler ithalat ve ihracat alanında en yüksek paya sahip olmakta komple ve parsiyel yükleme seçenekleri ile taşımacılık balkan ülkeleri arasında en fazla talep alan hizmetler arasında yer almaktadır.

lvl7
    Nereden
    Türkiye
    $14.68::..
    reshit ne saçmalıyosun sne manyadın mı ?

lvl2
    $0.42::..
    La reşit adam trollüyor jfjc

Bookmarks