Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
          ..::Bakiye
    $121.32::..

ArcheAge Gerçek sistem gereksinimleri bizzat test edildi

Arkadaşlar oyunu daha kötü sistemlerde test edelim dedik bakalım nasıl gidiyor ve çalışa bildiği en kötü
    sistem hangisidir diye.
    Bu amaç için en uygun olan sistem heralde okul bilgisayarlarıdır diye düşündük ve Petur Beron okulundan
    onların bilgisayarlarında test etmek için izin aldık.
    Oyunun kurulumu hayli bir zaman aldı bilgisayarların monitörlerinin maksimum destekledikleri çözünürlük zaten
    1024x768 idi fakat biz dahada düşürdük 800x600 e ve wow oyun hayli bir iyi çalışıyordu.

Kullandığımız sistemin özellikle şu şekildeydi
    İntel Pentium 4 İşlemci ve 256MB hafızalı harici nVidia ekran kartı tam modeli aklımda değil sonra 1GB DDR ram
    bellek 300mhz civarındaydı sanırsam işletim sistemi olarakta Windows XP kullanıldı.
    Bu sistemle minimum ayarlarda ve düşük çözünürlükte aldığımız fps 19~28 arası.

lvl6
    Nereden
    Türkiye
    $0.18::..
    İyi zayıf sistemlerde de oynayabilicez demek ki ama o harika atmosferi hissetmek için iyi bir pc şart bence)

lvl7
    $1.22::..
    o sistemde oynasak ne anladık oyunu en az bi hd 7850 şart gün batımını izlemek için

lvl1
    $0::..
    Oyunu high da oynamak için nasıl bir sisteme sahip olmak gerekiyor çünkü su grafikleri bayağı güzel, oynarken kapatmak zorunda kalıp görememek yazık olur.

Bu arada leptobum i7-3630QM @2.40ghz / 8gb ram / 2gb 64mbit nvidia / win8 , sizce bu sistem medium, high ya da ultradan hangisini kaldırır.

lvl7
    $1.22::..
    Alıntı alperencpt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu high da oynamak için nasıl bir sisteme sahip olmak gerekiyor çünkü su grafikleri bayağı güzel, oynarken kapatmak zorunda kalıp görememek yazık olur.

Bu arada leptobum i7-3630QM @2.40ghz / 8gb ram / 2gb 64mbit nvidia / win8 , sizce bu sistem medium, high ya da ultradan hangisini kaldırır.
    ultrada açar galiba

lvl5
    $0.04::..
    hepsını kaldırır dostum

lvl5
    Nereden
    Gaziantep
    $0.64::..
    Okul afiş oldu yalnız Helal olsun size zahmetli ve güzel bir iş çıkarmışsınız ama.
    Elif gibi olmalıdır insan dimdik ama diklenmeden, gönlünde vavı taşıyarak.

lvl1
    $0.02::..
    Benim sist. özellikleri aşağıdaki gibi olmasına rağmen, lowda bile inanılmaz kasıyor. O bilgisayarda nasıl oynadız hayretler içerisindeyim.

Sistem öz. şöyle:

32 bit Windows Vista
    4 GB Ram
    İntel Core 2 Quad CPU 2,34 GHz
    AMD 5670

lvl1
    $0.02::..
    Merhaba arkadaşlar ben oyuna Yeni başlamayı düşünuyorum ama önce pc oyunu kaldırırmı pek pc den anlama ben . Simdiden tskler. ..
    Bilgisayarım Laptop Toshiba Satellite C50 B 14z modeli..
    Genelde Yardımcı karakterlerle oynarım.. Bu srun olurmu Ornegin dg de moblar cogaldıgınde tam heal atmam gerekirken ekran donması olurmu mesela.. !
    Ayrıca pcde win10 yuklu..

Bookmarks