Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    lvl2
          ..::Bakiye
    $0::..

ArcheAge oyununu arkadaşlarınızla paylaşın

Bu oyunu uzun zamandır takip ediyorum zaten sizide muhtemelen bildiğiniz gibi ve şu ana kadar
    oyunun en büyük sorunu oyundan çok az oyuncunun haberi olmasıdır.

İşte bu nedenle bu konuyu buraya başlatıyorum ArcheAge yi tanıtma çabalarında XLGAMES ve trion a
    birazda biz yardımcı olalım diyorum peki nasıl olucak bu iş aslında okadarda zor değil.

1. Arkadaşlarınızı oyundan haberdar edin tüm face, msn skype twitter takipçilerinizi bu siteden ve oyundan
    haberdar ederek başlaya bilirsiniz ise bunun için bir tweet yazmanız yeterli bildiğiniz gibi bu sistemler
    üzerinden paylaşım yapmanız çok basit bir işlemdir.

2. Gerçek hayatta okul, iş arkadaşlarınıza oyunu anlatın sizden oyunu dinleyince zaten dayanamayıp
    kontrol edeceklerdir bu sitedende bahsedinki aradıkları bilgiye daha kolay ulaşmaları mümkün olsun
    aksi halde sadece ingilizce bilgi bularlarsa bunu türkler oynamıyor diye soğuya bilirler.

3. MMOHUT, MMOBOMB gibi işte öyle oyun tanıtım servislerine bağlanalım ve ArcheAge hakkında
    videolar yapmasını isteyelim bilmem farkındamısınız fakat bu sitelerin sizin düşündüğünüzden çok daha
    fazla takipçisi var ve ArcheAge oyunu hakkındaki bir tanıtım videosu bu sitelerde yüzlerce insanı bu
    oyuna çekebilir.

Şimdilik bunlar daha sonra aklıma yeni fikirler gelince ekleyecem eğer sizinde aklınıza bir şeyler gelirse
    konuya cevap olarak yazın aynı zamanda görüşlerinizi felanda bekliyorum bu konuda lütfen yardımcı olun
    şu oyun çıktığında oynayacak birileri olsun bu orjinal şirketler ilk defa bir kızla tanışan çocuklar gibi
    iki cümle etmeye korkuyorlar.

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    $121.32::..
    #Konu Sabit
    Evet bir şeylerin yapilmasi gerektigi kesin

lvl1
    su oyun avrupa da da Baslasaydı duyurmak kolay

lvl5
    $0.04::..
    oyunu duyurmak için belli miktarda para harcamak gerekir ama ben bu oyunla ilgili hiç bir şey duymadım

lvl6
    güzel konu olmus bence kardeşim eline sağlık
    Coming SoooN

lvl1
    $0.02::..
    Guzel konu olmuş eline sağlık eskiye gore biraz daha artis olmus fakat turk oyuncu sayisi az.

Kurucu

Nereden
    Bulgaristan
    $121.32::..
    Malesef azalmayada devam ediyor :(

lvl8
    Nereden
    Türkiye
    $17.8::..
    Yoo oynayan bir sürü türk görüyorum bu forumda olsun face sayfalarında gruplarında falan

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks