Erkek Nasıl Giyinmeli?

0
64

Bir Erkek Nasıl Giyinmeli

#1 – Arkadaşınızla bir kafeye gidecekseniz.
Bir erkek nasıl giyinmeli üzerine bir çok ayrıntıyı bu makalemde bulacaksınız. Bir arkadaşınızla dışarı çıktığınızda, sporda ya da bir düğün ve davette bir erkek nasıl giyinmeli etraflıca anlatmaya çalışacağım.Arkadaşınızla bir kafeye gitmeye karar verdiniz. Ne giyeceksiniz? Aslında çok basit bir şey. Kot pantolon ya da klasik pantolon, gömlek, tişört, kazak her şey giyebilirsiniz. Giysileriniz temiz olsun ve renkler de uyumlu olsun, önemli olan bu. Ayrıca giydikleriniz en fazla üç renk olmalı. Çok fazla renk komik görünüyor.

#2: Düğün ya da davete giderken nasıl giyinmelisiniz…
Bir erkek düğünde ya da davette nasıl giyinmeli sorusuna en iyi cevap takım elbise giymek olur. Düğünlerde ucuz bir kıyafet yakışmaz,o yüzden iyi bir markadan takım elbiseyi alabilirsiniz. Traş olun ve saç bakımı da unutmayın,biliyorsunuz düğünlerde çok kızlar var onlara kendinizi daha şık göstereceksiniz. Davette de takım elbise giyince daha özgüvenli ve saygın görüneceksiniz.

#3: Spora giderken nasıl giyinmelisiniz.
Spora giderken mutlaka rahat kıyafet giyin. Eşofman, atlet ve en önemlisi ayakkabı. Herhangi bir spor yaparken ayaklarınız rahat olmalı. Spor mayazalarında çok çeşit ayakkabı var, acele etmeyin vaktinizi ayırın, çünkü gerçekten önemli bir şey. Hangi sporu yapacaksınız ona göre giyinin. Mesela tenis oynayacaksınız futbol forması giymeyin.

#4: Ünlüleri inceleyin.
Eğer moda konusunda yardıma ihtiyacınız varsa ünlülerin nasıl giyindiklerini inceleyebilirsiniz. Vücut tipinize uygun üç ünlü seçin ve onları inceleyin. Google’da ki resimlere, magazin dergilerini araştırın. Ne tür aksesuarlar giyiyorlar, saç tipleri nasıl, giydiklerinde renk uyumu nasıl. Erkek nasıl giyinmeli konusunda bu tür detaylara dikkat etmelisiniz.

#5: Bunları Asla Yapmayın.
Erkek nasıl giyinmeli konusunu inceledik. Şimdi ise bir erkek nasıl giyinmemeli ona bakalım:– Asla çok ucuz şeyler almayın. Ucuz şeyleri bir sene pahalı şeyleri beş sene giyersiniz.– Kafanıza göre giysi almayın, bir şey alırken gardırobunuzda ki üç giysiye uymasına dikkat edin.– Beğendiklerinizi asla denemeden almayın.– Alışverişe gittiğinizde yanınızda tavsiyelerine güvenebileceğiniz bir arkadaşınız da olsun.

#6: Kişisel Bakım da Önemli
Bir erkek nasıl giyinmeli konusuyla doğrudan alakalı bir konu bu aslında. İstediğiniz kadar şık giyinin, hijyen ve kişisel bakımınıza dikkat etmezseniz, en şık giysi bile sizi kurtaramaz. Şu öneriler belki de hayatınızı kurtaracak:– Traşınızı gündelik bir alışkanlık haline getirin. Kirli sakal kimi erkeğe yakışabilir ama bir davetiyeye katıldıysanız asla olmayacak bir şey bu.– Çok fazla parfüm kullanmayın. Azı iyidir ama aşırısı mide bulandırır.– Her saç kesimi herkese uymaz. Saç kesiminizin yüzünüze uygun olmasına dikkat edin. Berberinize güvenin bu konuda.– Kambur durmayın ya da devamlı parmaklarınızla oynamayın. Bu endişeli ya da rahatsız 

avatar
  Subscribe  
Bildir